Artysta w czarnej masce – KaeN

Polskie podziemie hip hopu ma się całkiem dobrze i to właśnie z niego wywodzą się najznakomitsi artyści tego jakże prawdziwego gatunku. KaeN swoją drogę rozpoczął już w 2000 roku a w 2008 i 2009 wydał dwa nielegale, które zdobyły ogromne uznanie. Potem poszło już w kontrakt z wydawcą Prosto, którego efektem są 4 albumy, poczynając od roku 2012, w którym to na światło dzienne wyszedł album „Od kołyski aż po grób”. Następnie w 2014 można było identyfikować się z płytą „Piątek 13-go”, a w 2015: „Tylko śmierć może mnie zatrzymać”. W 2017 roku miał miejsce „Debiut” a od marca 2019 możemy podziwiać najnowsze dzieło „2020” wydawcy Altereggo Records.

Luksus słuchania niecodziennych rymów

Słownictwo w hip hopie jest wszystkim znane, toteż najprzeróżniejsze przełożenia KaeN’a znajdują swoje odzwierciedlenie w życiu niejednego człowieka. Dzięki temu zyskał sobie tak dużą sławę, a i grono wielbicieli cały czas się powiększa. Pełne utożsamienie się z tym, o czym śpiewa jest czystą przyjemnością, więc każdy może się odnaleźć w każdorazowym albumie.

Zawsze na czasie

Otaczająca rzeczywistość zawsze znajdzie swoje ujście w sztuce, dlatego też hip hop pozwala na pełne utożsamienie się z konkretnymi utworami i tekstami, które oddają dany stan ducha. Zapoznając się z twórczością, jaką ma do zaprezentowania KaeN (https://preorder.pl/muzyka/10429,kaen) można świetnie się zrelaksować, a także nabrać do pewnych rzeczy dystansu jak i własnego zdania. Przemierzając razem z nim różne rejony świadomości, będzie się miało swój światopogląd, który jest istotny na różnym polu.