Soundbar Manta

Wysoka jakość dźwięku jest istotna dla każdego, kto ogląda filmy, mecze lub koncerty, tak te dostępne w telewizji, jak i na nośnikach danych. To co tak oddziałuje na widza, to nie tylko wysokiej jakości obraz. Bardzo ważny jest również dźwięk oddający wiernie to, co dzieje się na ekranie. W tym celu zaprojektowany został soundbar Manta.

Soundbar Manta doskonale wpasuje się w przestrzeń między ekranem telewizora, a meblem. Dzięki temu dostajemy dźwięk najwyższej jakości, oszczędzając jednocześnie miejsce. Jest to istotne w szczególności w przypadkach, w których mamy ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu. Do wszelkich zastosowań soundbaru przydatne jest dodatkowe podbicie basu.

Manta jest producentem linii soundbarów, które mogą się łączyć z urządzeniami tak przewodowo jak i bezprzewodowo przy wykorzystaniu technologii Bluetooth. Oprogramowanie urządzenia pozwala na zmianę ustawień dźwięku, dostosowując je do odtwarzanego typu multimedium. Stylowy design urządzeń Manta sprawia, że łatwo dopasować je do dowolnie urządzonego mieszkania. Soundbar Manta ma wiele funkcji, które sprawiają, że jego użytkowanie jest łatwiejsze. Wśród nich można wymienić technologię, która automatycznie wyłącza urządzenie w przypadku braku sygnału.

 

Kompaktowe urządzenia dźwiękowe zyskują na popularności przede wszystkim dzięki temu, że niewielkie przedmioty łączą w sobie cechy zestawu głośników i subwoofera, oszczędzając znaczne ilości przestrzeni.