Kultowa marka nie tylko dla raperów

Muzyka rap i hip-hop bardzo mocno zakorzenia się w polskiej pop kulturze. Nurt ten ma swój początek w latach dziewięćdziesiątych, gdy mocno popularyzowane były rytmy pochodzące z wielkich blokowisk i miejskich zaułków. Styl hiphopowy przez lata ewoluował, by stworzyć bardzo modny obecnie styl ubierania się. Czym charakteryzuje się współczesny fan rapu? Jakie najchętniej nosi marki?

Najmodniejszy brand polskiej odzieży hiphopowej

Trzeba przyznać, że polskie marki oferujące modę w stylu street wear stoją na bardzo wysokim poziomie i nie ustępują miejsca światowej sławie producentom tego typu odzieży. Wśród nich wymienić można przede wszystkim firmę Prosto, która jest jedną z popularniejszych brandów na rodzimym rynku. Wywodzi się bezpośrednio z Prosto label, wytwórni płytowej koncentrującej się stricte na rapie. Dobrych kilka lat temu powiększyła ona swój obszar działania na tekstylia. I działa w nowej branży z wielkim powodzeniem. Została założona między innymi przez znanego i utalentowanego muzyka o pseudonimie artystycznym Sokół.

Wysoka jakość i modny design 

Ubrania pod marką Prosto zyskały sobie wielkie grono fanów nie tylko ze względu na hiphopową tematykę. Produkty tej firmy cechują się przede wszystkim bardzo dobrą jakością. Do produkcji używa się tkanin bardzo solidnych, wytrzymałych i wygodnych. Do tego dochodzą oryginalne i ponadczasowe projekty, które z chęcią wybierane są zarówno przez młodzież, jak i starszych fanów tego typu mody. Ostatnio zyskują coraz większą popularność nie tylko wśród fanów ulicznej muzyki, ale również przez znawców dobrego stylu.